На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Куќичка Beluxe Blue – Phoohi

10,990.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:110*33*123CM
Големина на пакување:41*15*86CM
Количина/CTN: 1
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Возраст: од 2 до 4 години
Материјал: дрво

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…