Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Паркинг со Автомобили – Tooky Toy

1,150.00ден

Опис

Забавна тркачка патека со четири вклучени количиња .
Стабилна дрвена конструкција со четири различни нивоа во боја.
Стартувајте ги количињата една по друга од највисоко ниво и само уживајте во трката.
Изработени од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.
Погоден за деца над 18 месеци.
Големина: 32x10x27 cm
Големина на пакувањето: 32,5x11x31 cm

Вие исто така би сакале…