На попуст!
На залиха

Музичка ламба јагне Blue – Chicco

1,950.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 090902000 Категории: , ,

Опис

Идеално друштво за спиење е оваа Chicco Јагне Ноќна Ламба, мека играчка која ќе го смири и ќе му помогне на вашето бебе да заспие.

Се активира од плачењето на бебето, оваа мека ноќна ламба е со 30 минути приспивни мелодии и звуци од природата, со нежно розе светло, кои ќе ви помогнат за полесно заспивање на вашето бебе.
Електронскиот дел од играчката се вади, за полесно чистење.
Исто така може да притиснете на мешето за да ги активирате звуците, но може и да го снимите вашиот глас за да го смирите бебето.

Неодолива ноќна ламба Јагне
Идеално друштво за спиење
Се активира од плачењето на бебето
Автоматско исклучување после 30 минути
Притиснете на мешето за да ја активирате ламбата
Нежно розе светло
Свири класична и џез музика
Снимање на вашиот глас