На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сет за Кујна и Скара – Hape

2,990.00ден

Опис

Гответе вкусно јадење заедно со вашето дете со овој реален сет за кујна и скара 2-во-1 кој вклучува метални додатоци, копчиња за вртење и прилагодлив часовник.

Соодветно за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…