На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сет За Стоматолог – Phoohi

990.00ден

Опис

Опис:Детска стоматолошка играчка
Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:18*15*7CM
Тежина: 5,5KGS
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Возраст опсег: 2 до 4 години
Материјал: дрво

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.