Нема на залиха

Дубак Grey Mist Rocky 3 in 1 – Chipolino

3,990.00ден

Нема на залиха

SKU: PRRO02101MT Категории ,

Опис

Овој дубак е погоден за деца со тежина до 12 кг, кои не можат да одат сами, но можат да седат без помош;
Мултифункционален производ со 3 различни начини на употреба;
Може да се користи како дубак – без текстилна основа;
Може да се користи како релаксатор – многу лесно се трансформира;
Може да се користи како центар за игри со активности – детето гази врз основа на текстил и си игра со играчките;
Шарен дел со играчки и музички панел за забава на бебето, делот може да се извади и да се користи одделно;
Широка основа за подобра стабилност;
3 позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето;
6 кочници за да спречите превртување или паѓање на скали;
4 тркала (предните тркала се вртат до 360 степени);
Силиконски предни тркала;
Лесен за преклопувањее;
Лесен за составување;
На музичката лента потребни се 2 батерии со големина АА / 1,5V (не се вклучени);
Дубакот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.

Вие исто така би сакале…