Нема на залиха

Дубак Red Carrera – Chipolino

2,739.00ден

Нема на залиха

SKU: PRCR02003RD Категории ,

Опис

Дубакот е погоден за деца на возраст од 6 месеци и повеќе со тежина до 12 кг .;
Шарен дел со играчки и долен музички панел за забава на бебето;
Играчката за послужавник може да се извади и да се користи одделно;
Широка основа за подобра стабилност;
3 позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето;
6 кочници за да спречите превртување или паѓање над скалите;
4 тркала (предните тркала се вртат до 360 степени);
Лесен за преклопување и компактен за чување;
Лесен за составување;
На музичката лента потребни се 2 парчиња батерии со големина АА / 1,5V – не се вклучени;
Дубакот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.