На залиха во главен магацин

Фарма Број и Учи – Winfun

2,490.00ден

Опис

2 начини на игра: учење и режим на музика
Режимот за учење воведува бројки, форми, животни.
Музичкиот режим репродуцира весели мелодии и забавни звучни ефекти
Вклучени се 5 топчиња за тркалање
Соодветно за деца над 9 месеци.

Вие исто така би сакале…