На попуст!
На залиха

Гардеробер Со Три Врати Papirus – Ilknur Bebe

22,070.00ден

SKU: PAP101 Категории: ,

Опис

Ако барате плакар за собата на вашето дете што може да го користите долги години, Папирус е само за вас! Со големи прегради за складирање кои се состојат од закачалки за облека, многу полици и фиоки, овој плакар ќе ги задоволи вашите потреби.
Се обидовме да направиме вашето дете да се чувствува пријатно и удобно во својата соба, со мотивите од прозорци и покрив што ги поставивме на гардероберот.
Ширина: 135 см
Длабочина: 50 см
Висина: 215 см
Главен материјал: ламинирана иверка / медиапан.
Врати / предна старана на фиоки / круна / прозорци: Лакиран медиапан.
Се користат антитоксични бои и прајмери ​​на база на вода, пријателски на здравјето на децата.
Рачка: бука од природно дрво
Ногарки: тврда пластика

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…