На попуст!
Нема на залиха

Глам Кукла – Barbie

4,790.00ден

Нема на залиха

SKU: OS0028 Категорија

Опис

Оваа пренослива куќа за кукли за Барби нуди забава со раскажување приказни во внатрешен и надворешен простор – еднокатниот сет за игра содржи кујна, спална соба, бања и надворешен базен!
Наполнете го базенот со вода за навистина да уживате – потоа забавувајте се пливајќи под разнобојните светла на дворот!
Повлечете ги двете столчиња до островскиот бар за да јадете внатре или надвор!
Гответе прекрасен оброк во кујната која вклучува мијалник и шпорет, плус тенџере и поставете прибор за двајца.
* Легнете на креветот во спалната соба и уживајте во слатки соништа користејќи го ќебето и перницата.
* Не се вклучени кукли.
* Погоден за возраст од 3+ години.