Нема на залиха

Гнездо фарма – Galt Англија 0+

2,380.00ден

Нема на залиха

SKU: 5011979558046 Категории ,

Опис

За возраст: 0+ месеци
Димензии: 37.01 x 7.49 x 28.19 cm
Матријал: Текстил – се пере во машина за алишта

Уникатна комбинација на меко место за одмор и самостојна средина за игра за бебиња и мали деца.Триаголниот прстен на надувување покриен со ткаенина обезбедува дополнителна странична поддршка за бебето за време на одмор и игра. Околу Playnest®, има 8 мулти-сензорни одлики за стимулирање на допир, визија и слух. Playnest® е исто така одлично место за седење на бебето додека тоа игра со други играчки. Ткаенината има мек ватиран центар и се пере во машина. Доделен статус „Препорачан“ од Водичот за добри играчки.