Нема на залиха

House Friends – Smoby

23,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 310209 Категории ,

Опис

Куќата е опремена со двојни врати, прозорци, маса и две клупи. Заѕвони ѕвончето на влезната врата. Куќата има тераса со ограда и саксии.

Димензии: 212 x157 x 172 cm

Бренд Smoby – Франција