Нема на залиха

ИГРАЧКА КОЛИЧКА СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ VILEDA 12087 FARO

1,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 102144 Категорија

Опис

ИГРАЧКА КОЛИЧКА ЗА ЧИСТЕЊЕ VILEDA 12087 FARO
Faro Toys е носител на италијанската традиција за играчки од 1945 година, гаранција за квалитет со 70 годишна традиција.