На попуст!
Нема на залиха

Кацига Y09 (54-58 см) Blue – Moni

870.00ден

Нема на залиха

SKU: 066Y09M02 Категории ,

Опис

Кацига со 11 дупки, прилагодлива големина М: 54-58 см
Материјал: црн внатрешен дел EPS + PC надворешен дел-школка.