На попуст!
На залиха во главен магацин

Камен куќа сино – црвена – Pilsan

5,490.00ден

Опис

Камен куќа од 2 години – Pilsan
Димензија: H:151 L:114 L:85 W: 85 cm
За внатрешна и надворешна употреба
Лесна за инсталација
Квалитетна пластика која не се оштетува од сонце и дожд