Нема на залиха

Кенгур Носилка Mei Tai – Infantino

2,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 115083 Категории ,

Опис

Оваа носилка овозможува бебето да биде удобно сместено
Оваа позиција за носење овозможува максимална удобност и флексибилност
Направена е така да се прилагодува на формата на телото
Носилката може да се користи на 2 начини: бебето да е насочено кон Вас и спротивно
Наменето за бебиња од 3,6 кг до 16,3 кг
Димензии: 25, 5 см х 7, 8 см х 26 см
Без БПА