Нема на залиха

Кипер Max Power 83cm – Dolu

1,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Забавувајте се со новиот кипер Max Power на Dolu!
Огромниот пластичен кипер е одлично возило за играње направено од издржлив квалитетен материјал.
Киперот е со шест тркала и го доловува реалниот изглед.
Возраст: 3+