На залиха во главен магацин

Клацкалка Бубамара – Moni

5,490.00ден

SKU: 066WJ63514 Категорија:

Опис

Детска плишана лулашка која е наменета за деца над 18 месеци со тежина до 20 кг.
Играчката е со музички функции.
Работи со 3 батерии LR44, коишто се вградени и не можат да се заменат.
Производот треба да се употребува само на рамни површини и под надзор на возрасен.
Карактеристики
4 кг
61x32x52 см