Нема на залиха

Kлацкалка коњче

2,000.00ден

Нема на залиха

SKU: 28462 Категории ,

Опис

Активноста на клацкалката ги зајакнува мускулите на нозете и рацете за време на движењето,оваа активност е корисна за подобрување на рамнотежата,моторните вештини како и подобрување на чуството за допир.
Рачки за рацете и нозете на вашето дете.
Погодна за деца од 12+ месеци до 30 kg.
При пристискање на ушињата испушта звук на пријатна мелодија, коњчето зборува и мрда со опашот.
Производот користи 3×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
Димензии на производ: 72x60x23 cm.

Вие исто така би сакале…