На попуст!
На залиха во главен магацин

Клацкалка за двајца – Pilsan

2,490.00ден

Опис

Клацкалка за двајца – Црвена, сина и зелена

За возраст: од 1-3 години
Димензии: H 44,5 cm W 60 cm L 108 cm
Максимална носивост 25 кг
Погодно е за дома и надвор
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи