На попуст!
На залиха во главен магацин

Клупа со Столче – Paradiso

1,290.00ден

Опис

Првото биро на детето: никогаш не го заборава. Оваа живописна жолта маса е лесна за чистење и корисна секој ден.

• Забава за игра и практична употреба
• Првото биро за кога децата почнуваат да развиваат фини моторни вештини
• Со прегради за складирање боички и материјал за цртање
• Цврсто седиште со потпирач за грб
• Лесно се чисти и се движи

Димензии: 79 x 59 x 48 (h) cm

Вие исто така би сакале…