На попуст!
Нема на залиха

Количка за кукли Nelly бела – Chipolino

2,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 3 години и повеќе;
Ја подобрува физичката координација на детето и помага во воспитување на сочувствително и грижливо дете;
Супер лесна и пријатна количка за кукли – совршен подарок за секоја мала дама;
Комплетот вклучува количка за кукли и меко креветче;
Рачката е прилагодлива според висината на детето;
Надстрешницата за колички може да се прилагоди во повеќе позиции;
Потпирачот за грб се потпира во седечка и лежечка положба;
Кошницата за складирање може да се користи за складирање на играчки и додатоци;
Вашето дете може да ја носи својата кукла во мекото креветче;
Количката се преклопува брзо и лесно за компактна големина за носење и складирање;
Производот се продава во прекрасна кутија за подароци;
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Димензии на играчката:
Д 58 см/ Ш 30 см/ В 63 см