На попуст!
Нема на залиха

Комода 85X50X103 Truva Gray – Ilknur Bebe

9,990.00ден

Нема на залиха

SKU: TRU102 Категорија

Опис

Со нејзините карактеристики, не се деформира кога ке се демонтира и повторно се монтира.
Многу е практична за чување на поситните нешта на вашето бебе.
Фиоките целосно се отвараат со помош на телескопската шина.
Боја: сјаен ламинат во бела боја / лакирана сива.
Ширина: 85 cm
Длабина: 50 cm
Висина: 103 cm
Основен материјал: ламиниран MDF
Преден дел на фиоки: лакиран MDF
Нетоксична боја на база на вода
Рачки: природно дрво
Ногарки: цврста пластика

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)