Нема на залиха

Комплет за на плажа – Hape

690.00ден

Нема на залиха

SKU: 6943478031074 Категорија

Опис

Овој симпатичен комплет за играње на плажа и во песок е и визуелно пријатен и практичен. Комплетот вклучува кофа што може да се склопи, лопата, калап за песок во вид на риба и платнена торба. Водоотпорната кофа служи за носење на вода и песок.  Кофата и торбата имаат привлечен дизајн со морски мотиви.

Димензии: 18 x 18 x 3 cm