На залиха во главен магацин

Коњче клацкалка – Pilsan

2,540.00ден

SKU: 06164 Категории ,

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: H 51,5 cm W 30 cm L 78,5 cm
Максимална носивост 35 кг
Погодно е за дома и надвор
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата