На залиха во главен магацин

Крема Хидратантна Беби 100мл Baby Moments – Chicco

370.00ден

SKU: 105960000 Категории: ,

Опис

Содржи шеа путер, витамин Е, пантенол и и мешавина од масла збогатени со Омега-3. Погодна за сува кожа, длабински ја храни деликатната и чувствителна кожа на бебето.
Формулирана со 85% состојки од растително потекло.
Упатство за употреба: нанесете на чиста, сува кожа и нежно масирајте додека целосно не се апсорбира. Избегнувајте контакт со очи.
Пакувањето е изработено од 50% рециклирана пластика.

Може да ви се допаѓа и…