На залиха во главен магацин

Паста За Заби Јаболко Банана Без Флуор 50мл 6м+ – Chicco

220.00ден

SKU: 023201000 Категории ,

Опис

Помага да се превенира од кариес, со Ксилитол.
Не ги оштетува млечните заби, благодарение на ниско- абразивната формула.
Вкусот на јаболко- банана е идеален за бебиња во тек на периодот на одвикнување.
Формула без конзерванси.