На попуст!
На залиха

Кревет Трансформ 80×180 Derin – Ilknur Bebe

18,390.00ден

Опис

Овој модел на кревет може да се користи од раѓање па се до поголема возраст благодарение на неговата функционалност и дизајн. Модел кој му помага на Вашето дете удобно да спие. Долниот дел од креветот може да ви послужи за складирање. Истиот може лесно да се расклопи и да се трансформира во кревет за деца 80х180см.
Ширина: 186 см
Длабочина: 88 см
Висина: 104 см
Големини на душекот: 80×130 / 80×180 cm

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…