Нема на залиха

Креветче Преносливо Moon grey print – Jungle

3,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Jungle преносливо креветче за деца
– Предвидено од раѓање
– Пространо и удобно за детето и функционално за родителите
– Едноставно за склопување и расклопување
– Може да се постави душек со стандардни димензии 120 x 60 цм
– Во цената е вклучено: склопливо креветче и торба за носење
– Механизмот за лесно склопување и расклопување овозможува Вашето креветче да се претвори во патна торба со димензии: 77 (Д) x 26 (Ш) цм и ја собира во било каков багажник
– Одржување: избришете со чиста крпа натопена во вода со малку благ детергент и исплакнете со чиста вода
– Креветчето има стандард EN 12227