На попуст!
Нема на залиха

Креветче Sahara Latte – Chipolino

6,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Креветчето е погодно за новороденчиња и деца со тежина до 15 кг.;
Второто ниво е со мека подлога;
Луксузна подлога за менување со странични џебови за пелени, додатоци;
Страничен влез со патент, кој му овозможува на детето лесно да влезе и да излезе од креветчето;
Луксузна завеса против комарци и инсекти;
Две тркала со кочници за лесно движење на креветчето;
Голем страничен џеб за играчки и додатоци;
Лесно се монтира и демонтира;
Доаѓа со торба за носење и чување;
Креветчето е произведено во согласност со европските стандарди EN716, EN12227 и EN12221.

Може да ви се допаѓа и…