Нема на залиха

Куче Story Time Bella – Leap Frog

3,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 80603553 Категорија

Опис

ВРЕМЕ ЗА ПРИКАЗНИ! Ова слатко кученце раскажува 5 различни приказни за Бела и нејзините пријатели: Бади, Купер, Мона и Пепер. Одберете приказна и притиснете соодветен број на нејзиното ремче за да почне!
Направена од многу мека текстура, со светла, приказни и звуци, оваа играчка ќе го задржи вниманието на вашето дете.
Приказните на Бела се идеални да го воведат бебето во емоциите, формите, броевите, боите и контрастите. Дополнително, притиснете на АВС копчето за да ги откриете буквите во приказните или да ги слушате прашањата.
Со притискање на месечината и ѕвездата на Бела ќе слушнете нежни приспивни приказни или приспивни мелодии.
Оваа плишана играчка е идеален подарок за вториот роденден на вашето детет. како што е специјално дизајнирана да го поттикне нивниот развој помегу 2 и 4 година.
Потребна 1 ААА батерија(вклучена).

Вие исто така би сакале…