Нема на залиха

Кученце Mini Walkiez Bichon – Club Petz

1,690.00ден

Нема на залиха

Опис

Мали кученца се шетаат наоколу и се најавуваат со лаење и слатки кучешки гласови.
За работа се потребни 2 x LR03(AAA) батерии од 1,5 V, кои се веќе вклучени.
 
Погоден за возраст од 12м+
Димензии на производот: 15 x 16 x 21 cm

Вие исто така би сакале…