На попуст!
На залиха во главен магацин

Кујна Nova – Smoby

1,890.00ден

Опис

Кујната Nova е совршена за да ги направите вашите први чекори во светот на готвењето.
Со своите нежни бои одлично ќе се вклопи во куќата.
Нејзината мала големина ќе им овозможи на децата да готват како мама и тато.
Производот е составен од чинија за готвење, печка, мијалник, трпезарија и многу места за складирање.
Вклучени се 13 додатоци: 2 чинии,  2 ножеви, 2 вилушки, 2 лажици, 2 чаши, 1 тавче, 1 палачинка, 1 солена мелница за бибер. Некои од додатоците имаат забавни механички функции, па детето може да прави палачинки и да си ги зачинува јадењата како готвач!

Димензии (ДxШxВ) : 52,5 x 35 x 78cm
Висина на маса: 36 см

Возраст: 3 години +

Вие исто така би сакале…