На попуст!
На залиха во главен магацин

Куќа Evo Friends – Smoby

19,590.00ден

SKU: 3244 / 1148002 Категории ,

Опис

Забава и игри во вашиот прв дом! Благодарение на својата хармонична и трендовска шема на бои, куќата Evo Friends е привлечна за секоја градина. Благодарение на висината на покривот од 1,60 m, екстремно пространата куќа не само што е совршено место за игра за мали деца од околу три години, туку и одлично место за постарите деца. На предниот дел од куќата посетителите ги пречекува влезната врата со шпионка, а на задниот дел од куќата има дополнителна половина врата која може да се користи како таен премин. Шест прозорци и две ролетни кои се вртат за 360 степени обезбедуваат одличен поглед и многу можности за игра. Кога ќе дојде поштарот, тој може да ја стави поштата во функционалното поштенско сандаче до влезната врата; може да се отвора и затвора со мал клуч.
Фасадата на куќата изработена од пластика што лесно се чисти има изглед од дрво и камен и изгледа особено квалитетно. Поединечните пластични делови на куќата лесно се склопуваат благодарение на добро осмислените приклучоци за приклучување со вклучените пластични завртки, а приклучоците може да се ослободат исто толку лесно. Направен од пластика стабилна на УВ, тој е особено отпорен на временските услови за долготрајни богати бои.

Куќата доаѓа во три индивидуални пакувања.
Димензии на производот (ДxШxВ): 175,4 x 114,3 x 162 cm.
За деца од 3 години.

Вие исто така би сакале…