Нема на залиха

Куќа Maison Pretty – Smoby

8,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 810710 Категории ,

Опис

Стабилната весела куќичка на малите им нуди многу простор за да играат. Благодарение на специјалниот процес на производство, куќарката е многу лесна за составување и е особено стабилна.
Четирите робусни ѕидови се со богати детали и и даваат на куќарката интересен изглед.
Веселата куќарка од Смоби е изработена од висококвалитетна, УВ стабилна пластика и затоа е отпорна на временски услови. Таа може да се чува надвор во текот на целата година.
Димензии на производот: 98 x 110 x 127 см.
Препорачана возраст од производителот: 24+ месеци
Произведено во Франција