Нема на залиха

Кукла „Perle K“ 18cm – Kaloo

890.00ден

Нема на залиха

SKU: K962094 Категорија

Опис

Perle K е потполна нежност и елеганција. Таа е како мала принцеза, со нејзината тул сукња и прекрасниот цвет на главата. Деталите на нејзиното лице се внимателно ивезани, давајќи ѝ пријателски и љубезен израз. Со нејзината нежна насмевка и извонредна мекост, таа секогаш ќе биде блиску до вашите малечки девојчиња. Сите материјали се внимателно избрани за да овозможат лесно одржување.

Оржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Возраст: 0+
Материјал: 100 % полиестер
Димензии:  18cm