Нема на залиха

Кукла “Rose“ 25cm – Kaloo

1,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029620805 Категорија

Опис

Запознајте ја Rose, малиот сонувач во семејството Tendresse. Таа има нежна насмевка и розов фустан. Неколку детали ја прават навистина специјална: срцата извезани на нозете, цветот на главата, којшто е во хармонија со нејзината облека и долгата панделка на грбот, на којашто може да се напише име.  Оптималната големина е совршена за големи прегратки. Прекрасна и неодолива, таа набрзо ќе му стане незаменлив придружник на вашето девојче. Сите материјали се внимателно избрани за да овозможат лесно одржување.

Одржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Возраст: 0+
Димензии: 25cm
Материјал: 100 % полиестер