Нема на залиха

Кукла “Valentine“ 32cm – Kaloo

1,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029636585 Категорија

Опис

Запознајте ја Valentine, уште еден член во семејството Tendresse со префинет и рафиниран стил.
Оптималната големина е совршена за големи прегратки.
Прекрасна и неодолива, таа набрзо ќе му стане незаменлив придружник на вашето девојче.
Сите материјали се внимателно избрани за да овозможат лесно одржување.