На залиха во главен магацин

Купка Шампон 750мл Baby Moments – Chicco

490.00ден

Опис

Ја чисти фината коса и деликатната кожа на бебето во еден чекор. Нејзината формула без солзи содржи екстракт од невен, познат по своите омекнувачки својства.
Купка шампон за капење без солзи е средство за чистење од природно потекло на линијата Baby Moments, составена од 92% состојки од растително потекло за одржување на хидролипидната рамнотежа на тенката кожа и скалпот на новороденчињата.
Дерматолошки и офталмолошки тестирана, Chicco Bath Shampoo Baby Moments е збогатена со екстракт од невен и растителен глицерин.
Упатство за употреба: истурете мала количина на дланка, намачкајте, распоредете со лесна масажа и потоа исплакнете.

Вие исто така би сакале…