На залиха во главен магацин

Сет За Манакир Polar Bear – Chicco

890.00ден

Опис

Сетот вклучува една ножичка Chicco со заоблено сечило и заоблен врв, грицкалка за нокти, 2 турпии за еднократна употреба и 1 пинцета. Се чисти со памук натопен во средство за дезинфекција. Симпатичен контејнер во облик на поларно мече.