На попуст!
На залиха во главен магацин

Лама Bounce & Play Lama – Vtech

5,390.00ден

SKU: 3659 / 80547703 Категории ,

Опис

Бидете физички активни со потскокнување и вртење со оваа забавна играчка. Има лесна рачка за држење и сигурна основа, одлична за поттикнување на моторичките вештини и тактилна стимулација.
Со уши од ткаенина, 2 трепкачки светла и мониста кои тропкаат, оваа интерактивна играчка за бебиња има многу функции за истражување и откривање додека малите деца ја развиваат својата љубопитност и тактилна стимулација
Со 2 забавни песни за пеење и 10 мелодии за поттикнување на развојот на јазикот и стимулирање на аудитивните сетила, оваа играчка за учење на мали деца има и сензор за движење за да ги наградува малите со забавни звуци и фрази кога ќе се открие движење!
Оваа играчка за учење за деца од предучилишна возраст има 3 копчиња за да ги запознае малите со броевите 1-3, боите и формите додека играат и учат.
Одлична како подарок за Божиќ и родендени, оваа детска сензорна играчка за деца е дизајнирана за момчиња и девојчиња на возраст од 18 месеци па нагоре.

Вие исто така би сакале…