Нема на залиха

Лавицата Леана – 35cm – Kaloo

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 4895029698804 Категорија

Опис

Облечена во нејзиното крзнено здолниште и прекрасни балетанки, лавицата ЛЕАНА е кокетна и извонредна. Таа хармонично комбинира меки материјали, модерно печатени ткаенини и женски бои. Сите овие трендовски, рафинирани детали, ја прават оваа лавица омилен и модерен придружник на малите девојчиња!Наменета е за деца од 12 месеци и повеќе. Може да се пере одвоено во машина. Ставена е во прекрасна кутија за подарок (19,5 x 9,5 x 28,5 см).

Димензии: 30 x 23 x 10 cm (12.6 x 9.1 x 3.9”)
Димензии на кутијата: 19 x 9 cm (7.5 x 3.5”)
Возраст: 12м+