Нема на залиха

Лигавче марама со глодалка Розева – Baby Jem

490.00ден

Нема на залиха

SKU: 900284 Категории: ,

Опис

• Заштитете ја облеката на вашето дете и дозволете му да внесува храна самостојно без грижа дали ќе се извалка или намокри.
• Димензии на производот : 35×14 cm.

Може да ви се допаѓа и…