Нема на залиха

Лигавче Со Глодалка Fresh Сино – Chicco

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Иновативно гумено лигавче што ги комбинира меката глодалка, што ги смирува непцата,со практичноста на лигавчето. Никогаш на подот!
3 во 1 дизајн
– мека глодалка прикачена со лепенка
– мек и впивачки памук
– реверзибилно
– шарено и стилски