Нема на залиха

Лизгалка 150 cm Red – Smoby

4,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 310262 Категории ,

Опис

Забавена лизгалка за деца од 2 до 8 години.
Со додатокот за црево тобоганот се претвора во вистинска лизгалка како на базените и ќе го разладува вашето дете во топлите летни денови.
Со качувањето, ползењето и лизгањето на лизгалка кај детето се развиваат моторните способности.
Димензии: 100х159х150 см