Нема на залиха

Лизгалка

2,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Детска лизгалка изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор
Одлична забава за најмалите
Димензии: должина: 90см, висина:70см