Нема на залиха

Лизгалка dark blue, light blue и red

2,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 0661902534 0661902502 0661902503 Категории ,

Опис

Детска лизгалка, која ќе му овозможи часови играње и забава на вашето дете.
Лизгалката има функционални и удобни нелизгачки скали, удобен и ергономски дизајн.
Taa е идеален подарок за сите мали палавковци со максимална тежина до 20кг.
120x50x56 см