Нема на залиха

Лизгалка Slide 140cm Mochtoys

2,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 06612166 Категории ,

Опис

Производот е погоден за деца над 12 месеци.
Детската лизгалка е компактна и стабилна.
Таа е идеална за во градина, за детски забави и семејни собири.
Должината на лизгалката е 180 цм.
Отвор за вода.
3.5 кг
140x36x81 цм
136x46x30 цм