Нема на залиха

Лизгалка Slide Pooh 172 cm Mint&Pink Moni Garden

5,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066HBS1802403 Категории ,

Опис

Лизгалка Slide Pooh 172 cm Moni Garden Pink/Mint
Детска лизгалка Pooh со кошаркарски обрач во розова минт боја ќе му даде на Вашето дете можност за часови забавни игри.
Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој, во повеќе бои.
Детска лизгалка Pooh е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми.