На залиха во главен магацин

Luke Skywalker™ X-Wing™ Mech – Lego

1,590.00ден

SKU: 4179 / 75390 Категории ,

Опис

Сетот содржи 195 парчиња.
Соодветно за деца над 6 години.

Вие исто така би сакале…